// Auto Szyby

Darmax Rybnik Racibórz

Jako oficjalny partner wiodącej na rynku firmy Norglass możemy zaoferować Państwu naszą pełną pomoc w zakresie szyb samochodowych. Darmax proponuje sprzedaż, naprawę, wymianę oraz klejenie szyb samochodowych.

Działamy na rynku od 1991 roku. Blisko ćwierć wieku doświadczenia sprawia, że posiadamy bardzo dużą wiedzę i potrafimy pomóc w przypadku każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia. W naszym zakładzie dokonaliśmy już dziesiątek tysięcy napraw szyb w samochodach wszystkich marek – zarówno ciężarowych, jak i osobowych.

DARMAX S.C.
Udzielamy bezterminowej gwarancji na zamontowane przez nas szyby. Ponadto proponujemy wygodną, bezgotówkową formę rozliczenia się.

Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Dla naszych Klientów to duża wygoda i poczucie bezpieczeństwa. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i dużych firm spedycyjnych i zakładów komunikacji miejskiej. Posiadamy bardzo duże doświadczenie nie tylko w zakresie wymiany i naprawy szyb w autach osobowych, ale również w przypadku samochodów ciężarowych i autobusów. Działamy na terenie powiatu rybnickiego, w okręgu raciborskim.